قوانین و مقرراتکاربران موظفند قبل از ثبت‌نام تمامی مفاد این تعهدنامه را مطالعه نموده و صرفا در صورت پذیرش آن اقدام به ثبت نام نمایند.
1- کاربران سایت می‌پذیرند که کلیه‌ی فعالیت‌های آن‌ها در تاپ تای در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی بوده و هیچ گونه فعالیتی خارج از این چارچوب انجام نخواهند داد.

2- لازم به ذکر است که هنگام ثبت نام و استفاده از خدمات سایت تاپ تای، گزینه‌ای وجود دارد که کلیک کردن بر روی آن به معنای پذیرش قوانین سایت پیش از استفاده از خدمات آن بوده و در صورت کلیک نکردن بر روی گزینه‌ی مذکور و عدم پذیرش قوانین نمی‌توانید از خدمات وبسایت تاپ تای بهره‌مند شوید.

3- کاربر موظف است با آگاهی از شرایط و قوانین اقدام به ثبت نام استفاده از خدمات تاپ تای نماید.

4- در صورتی ثبت نام در سایت تاپ تای، تاپ تای می تواند نام شرکت یا سایت ثبت نام شده را در بخش مشتریان نشان دهد.

5- تاپ تای به عنوان ارائه کننده خدمات پرداخت بین المللی، هیچ گونه مسئولیتی در قبال نحوه‌ی خرید و فروش کاربران و سود و زیان حاصل از آن ندارد.

6- مشتری می‌پذیرد که به جز در موارد مورد تعهد تاپ تای، حق هیچ گونه داعیه، طلب و شکایت از سایت تاپ تای، مدیران، کارمندان و افراد مرتبط با این سایت را نخواهد داشت.

7- با توجه به قوانین کشور، تاپ تای از ارائه هر گونه خدمات به افراد زیر ۱۸ سال معذور است.

8- احراز هویت بخش مهمی از ارائه‌ی خدمات در تاپ تای می‌باشد. تاپ تای همواره در تلاش است تا هویت کاربران را از هر جهت سنجیده و احراز کند به همین علت تاپ تای موظف است پیش از ارائه‌ی خدمات آنلاین، مدارک لازم برای احراز هویت را دریافت نماید.

9- احراز هویت ممکن است با کارت ملی، پاسپورت یا شناسنامه و گرفت عکس سلفی با این مدارک انجام شود.

10- جهت انجام درخواست های پنل مشتری بنا به تشخیص کارشناس مربوطه به منظور احراز هویت ممکن است یک تماس تصویری با کاربر گرفته شود.

11- کاربر برای استفاده از خدمات تاپ تای، علاوه بر موبایل باید به تلفن ثابت نیز دسترسی داشته باشد.

12- مشتری نمی تواند جهت فرآیند تسویه حساب، کارت یا شماره حساب هایی که به شخص دیگری است را معرفی نماید. استفاده از حساب کاربری شخص یا شرکت دیگری خلاف مقررات تاپ تای بوده و ممنوع می‌باشد.

13- چنانچه دپارتمان احراز هویت متوجه تراکنش مالی مشکوک از طریق حساب بانکی کاربر شود، دسترسی کاربر به پنل مربوطه مسدود می گردد و مشتری در مورد مبالغ موجود در اکانت تا بررسی کامل آن نمی تواند هیچ ادعایی نماید.

14- مشتری حق واگزاری یوزر و پسورد ورود به پنل و همچنین اتصال به درگاه اینترنتی را به اشخاص یا شرکتهای دیگر ندارد و در صورت تشخیص این موارد، اکانت و پنل مسدود می شود و مشتری در مورد مبالغ موجود در اکانت تا بررسی کامل آن نمی تواند هیچ ادعایی نماید.

15- در صورت مشاهده فعالیت‌های مشکوک از جمله پولشویی، فروش محصولات تقلبی، فروش ارز دیجیتال، فروش Keylogger، فعالیت در سایت‌های دوست یابی، همسریابی و در کل سایت‌های غیر اخلاقی، هرگونه نرم افزاری که جهت تخریب سفارش داده شود و یا هرگونه موادی را که عرفاً غیر قانونی محسوب می‌شود، محصولاتی که وجود خارجی ندارند و یا موارد مشابه، اکانت و پنل مسدود می شود و مشتری در مورد مبالغ موجود در اکانت تا بررسی کامل آن نمی تواند هیچ ادعایی نماید. همچنین بلافاصله اطلاعات کاربر به مراجع قضایی اعلام می گردد.

16- قوانین و مقررات کشور مقصد خرید و کشوری که بانک در آن وجود دارد جاری بر مفاد و شرایط مندرج در این تفاهم‌نامه است.

17- فقط در صورتی که پرداخت نهایی به صورت قطعی انجام شده باشد، مبلغ در پنل کاربر نمایش داده شده و قابلیت تسویه حساب دارد و تاپ تای در قبال پرداخت های دیگر مانند پندینگ مسئولیتی نداشته و تسویه حساب انجام نمی شود.

18- در صورتی که بانک اطلاعات دیگری به جز اطلاعات دریافتی ابتدایی لازم داشته باشد مشتری موظف است این اطلاعات را در اختیار مجموعه تاپ تای جهت ارائه به بانک بگذارد.

19- تراکنش‌های مربوط به حساب بانک خارجی ممکن است ۴۸ ساعت الی ۲۱ روز توسط بانکهای خارجی در حالت تعلیق (on hold) نگه داشته شوند و بعد از آن مبلغ آزاد خواهد شد. مسئولیت هر گونه تعلیق و بلاک شدن مبلغ بر عهده بانک های خارجی می‌باشد و تاپ تای مسئولیتی در این مورد نداشته و در صورت بروز این مسئله، کمال همکاری جهت آزاد شدن مبلغ و تعیین تکلیف آن را انجام می‌دهد.

20- بدیهی است که به دلیل تحریم‌ها، هرگونه فعالیت مرتبط با کسب درآمد ارزی در ایران، ریسک‌های مربوط به خود را دارد. محدودیت‌هایی که ممکن است به دلیل تغییر سیاست‌های سایت‌ها، قوانین تحریم و … باشند. چنین مواردی از اختیار تاپ تای خارج است و مسئولیت پذیرش این ریسک بر عهده مشتری می باشد. اما در صورت پیش آمدن مشکلات احتمالی، تاپ تای همه تلاش و تجربه خود را برای برطرف نمودن مشکلات احتمالی خواهد کرد.

21- جهت اطمینان از کیفیت محصول و رضایت مشتری، تسویه حساب پس از درخواست مشتری بین سه تا چهارهفته بعد انجام خواهد شد.

22- واریز مبالغ به حساب مشتری پس از کسر 8% کارمزد انجام خواهد شد.

23- به دلیل مشکلات ناشی از تحریم¬ها سقف قیمت 100دلار برای هر خدمت/محصول و به تعداد 10 عدد روی هر خدمت/محصول در یک مرتبه تراکنش اعمال می گردد.

24- جهت اطمینان در دریافت یا صحت خدمات فروخته شده، تاپ تای این اجازه را دارد که اطلاعات مربوط به محصول یا خدمت را از مشتری (فروشنده) یا مشتری نهایی (خریدار) درخواست نماید و در صورت عدم صحت محصول یا خدمت فروخته شده، مسئولیت آن به عهده فروشنده خواهد بود.

25- هزینه های مربوط به تبدیل ارزهای مختلف به یکدیگر بر عهده مشتری می باشد..

نکات مهم

ارتباط با تاپ تای

ابتدا با ثبت اطلاعات اولیه خود ( اشتراک ) در سایت تاپ تای درخواست اشتراک خود را ارسال نمایید . سپس از بخش تکمیل اطلاعات ( تکمیل اطلاعات) نسبت به تکمیل پروفایل خود اقدام نمایید.

شروع کار

پس از تکمیل اطلاعات پروفایل خود این اطلاعات اعتبار سنجی خواهند شد. نتیجه اعتبار سنجی به اطلاع شما خواهد رسید یا از بخش ( نتیجه بررسی اطلاعات و اصلاح ) نتیجه اعتبار سنجی را مشاهده نمایید

مزایای تاپ تای

اتصال به بازار بین المللی، استفاده از درگاه امن و مطمئن پرداخت